Poznaj naszą ofertę wykonania toreb papierowych z nadrukiem lub bez nadruku

 • mawapress – torby papierowe – uchwyt – 1

 • mawapress – torby papierowe – uchwyt – 2

 • mawapress – torby papierowe – uchwyt – 3

 • mawapress – torby papierowe – uchwyt – 4

 • mawapress – torby papierowe – uchwyt – 5

 • mawapress – torby papierowe – uchwyt – 6

 • mawapress – torby papierowe – uchwyt – 7

 • mawapress – torby papierowe – uchwyt – 8

 • mawapress – torby papierowe – uchwyt – 9

 • mawapress – torby papierowe – uchwyt – 10

 • mawapress – torby papierowe – uchwyt – 11

 • mawapress – torby papierowe – uchwyt – 12

 • mawapress – torby papierowe – uchwyt – 13

 • mawapress – torby papierowe – uchwyt – 14

Logotyp Mawa Press

Doradzimy i zaproponujemy lub wykonamy państwa projekt.
Skontaktuj się z nami, doradzimy i przygotujemy ofertę. 

TORBY PAPIEROWE

Torby papierowe reklamowe i zakupowe to tani, a jednocześnie efektowny i bardzo popularny produkt promowania wizerunku firmy.

Jednocześnie torby papierowe wykonywane są z materiałów ekologicznych, to znaczy wszelkiego rodzaju papierów używanych do naszych produkcji.

Wykonamy torby papierowe według państwa życzenia lub naszych propozycji.
Materiałem do produkcji toreb są wszelkiego rodzaju papiery, między innymi papiery kredowane, papiery krafft, papiery ozdobne i wiele innych.

Torby mogą mieć różnego rodzaju uchwyty takie, jak sznurkowy, papierowy, market lub być bez uchwytów.
Torba papierowa z uchwytem MawaPress
Torba papierowa MawaPress z uchwytem sznurkowym
Torba papierowa MawaPress typu "market"
Torba fałdowa MawaPress
Torba płaska MawaPress

Na torbach papierowych wykonujemy nadruki sitodrukiem, offsetem lub flexo.

Żeby wzbogacić wygląd torby możemy zastosować uszlachetnienie typu: laminacja papieru, hot stamping, tłoczenie, dodać zawieszkę i inne.

Torby papierowe jako nośnik informacji reklamowej

Torby papierowe coraz częściej są wykorzystywane wielokrotnie, zatem istotne jest zadbanie o ich odpowiednią trwałości oraz wykończenie. Z tego samego powodu także firmy wybierają torby papierowe jako nowoczesną formę promowania swoich produktów. W tym celu wystarczy zaufać specjalistom, którzy zgodnie z zamówieniem stworzą torbę spełniającą oczekiwania wszystkich zainteresowanych.

Jaką torbę papierową wybrać ?

Przy wyborze torby papierowej jedynym ograniczeniem jest format papieru. Można bowiem zaprojektować torbę z papieru o zróżnicowanych gramaturach, które będą dodatkowo pokryte laminatem, błyszczącym lakierem, ale również mogą być jedynie dodatkowo tłoczone. Najpopularniejsze są torby papierowe z uchwytem sznurkowym lub wykonanym z polipropylenu, jednak przy torbach dla kluczowych klientów czy też służących do opakowania luksusowych produktów bardziej wskazane są rączki ze wstążki. Torby mogą mieć również zapięcie na dodatkową klapkę czy rzep, ale mogą także nie mieć zapięcia. O końcowym wyglądzie torby decyduje zawsze zleceniodawca, który jednocześnie wskazuje wielkość torby.

W przypadku toreb wykorzystywanych jako nośnik informacji marketingowej zalecane jest stworzenie dodatkowego nadruku, który wraz ze zleceniem na wykonanie toreb z papieru można powierzyć producentowi reklamowych toreb z papieru i plastiku. Na popularności zyskują także torby z papieru ekologicznego krafft, które są najtańszą formą toreb papierowych. Torby z ekologicznego papieru dostępne w standardowych kolorach mogą posiadać papierowe uchwyty płaskie lub skręcane. Ten sam rodzaj papieru wykorzystuje się przy realizacji zamówień na torby spożywcze fałdowe oraz torby z okienkiem.